Campioni

Raul Manole
– medaliat cu aur la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -9ani -27kg
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -9ani -31kg
– Vicecampion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. kata
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -10ani -35kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliat cu aur la “Cupa Stefan cel Mare” – Piatra Neamt – 4 mar.2017 cat. -10ani -25kg
– medaliat cu aur la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata
– medaliat cu aur la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -10ani -25kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu aur la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -9ani -24kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. kata
– medaliat cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 8-9ani -25kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -9ani -30kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -9ani
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. kata
– medaliat cu aur la Cupa mondiala “All Kyokushin Karate World Cup” – Buzau 2015 cat. 7-8ani Kata
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. -8ani -22kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. kata
– medaliat cu aur la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu argint la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. kata
– Campion National, Arad mai 2015 la cat. -8ani
– Vicecampion National, Arad mai 2015 la cat. kata -8ani
– medaliat cu aur la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu aur la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, cat. 6-7ani -25kg
– medaliat cu aur la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, la KATA cat. 6-8ani
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -7 ani -24kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. -7 ani -20kg
– medaliat cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 31.05.2014 la cat. -6 ani -20kg

 

Anca Dicu
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. 12-13ani -50kg
– medaliata cu bronz – Campionatul National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. kata
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. 12-13ani -50kg
– medaliata cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliata cu aur la “Oyama Cup” Barcelona – 26 nov. 2016 cat. 11-12ani -50kg
– medaliata cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. 10-11ani -45kg
– medaliata cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. 10-11ani -45kg
– medaliata cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -12ani -40kg
– medaliata cu aur la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 11-12ani -45kg
– medaliata cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -11ani -40kg
– medaliata cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 11-12ani -40kg

 

Horia Faghi
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -7ani -25kg
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. kata
– medaliat cu aur la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -7ani -20kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -7ani -20kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -7ani -20kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 6-7ani -20kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -7ani -23kg

 

Damian Deheleanu
– Vicecampion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. kata
– medaliat cu Aur la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata
– Medaliat cu Bronz la Campionatul National, Targu Mures martie 2016, la categoria +85kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Romaniei pe echipe – OPEN” – Oradea dec.2015
– Medaliat cu Bronz la Campionatul National, Targu Mures februarie 2015, la categoria +90kg
– Vicecampion National, Sibiu martie 2013 la categoria: kata
– medaliat cu bronz in mar. 2013, la Campionatul National de Karate Kyokushin la categoria: +90kg
– locul I la “Romanian Mas Oyama Cup 2012” nov. 2012, la categoria: +90kg si premiul special “Best Fighter” pentru categoria +90kg
– medaliat cu argint la Turneul de Arte Martiale U.C.A.M.E. sept. 2012, la categoria: kata
– medaliat cu argint la Cupa Dunarii oct. 2011, la categoria: kata
– medaliat cu aur la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: kata
– medaliat cu bronz la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: +80kg
– medaliat cu aur la Memorialul Geambazu 2010, la categoria: +90kg

 

Alexandru Tănase
– medaliat cu aur la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -9ani -30kg
– Vicecampion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -9ani -31kg
– medaliat cu bronz – Campionatul National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. kata
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -10ani -35kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliat cu argint la “Cupa Stefan cel Mare” – Piatra Neamt – 4 mar.2017 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu aur la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu bronz la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -9ani -27kg
– medaliat cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -9ani -25kg
– medaliat cu argint la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 8-9ani -25kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -9ani -24kg

 

Andrei Petre
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -7ani -30kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -7ani -25kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -7ani -25kg
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -7ani -23kg

 

Alexandru Udroiu
– medaliat cu bronz – Campionatul National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. 12-13ani -45kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 11-12ani -35kg
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. 10-11ani -35kg
– medaliat cu bronz la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 11-12ani -40kg
– Medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 9-10 ani -35kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. 9-10 ani -30kg

 

Alexandru Iancu
– medaliat cu bronz – Campionatul National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -9ani -36kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani -30kg
– Medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -8 ani -25kg

 

Sara Melnic
– medaliat cu bronz la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -8ani +40kg
– Vicecampion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -8ani +40kg

 

Denis Ma
– medaliat cu bronz la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -9ani -31kg
– medaliat cu bronz – Campionatul National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -9ani -31kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -10ani -35kg

 

Matei Sârbu
– medaliat cu aur la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -7ani -40kg
– Campion National – Sibiu – 8 apr. 2017 cat. -7ani -40kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -8ani +25kg

 

Daria Chirilă
– medaliata cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -9ani -35kg

 

Alexandru Moise
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. 12-13ani +50kg

 

Radu Ionescu
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -8ani -25kg

 

Luca Marica
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -10ani -35kg

 

Matei Moraru
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -7ani -20kg

 

Aaron Petre
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -7ani +25kg

 

Ioan Grigore
– medaliat cu aur la “Cupa Stefan cel Mare” – Piatra Neamt – 4 mar.2017 cat. -7ani -30kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -7ani -30kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -7ani -30kg
– medaliat cu argint la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -7ani -27kg
– medaliat cu aur la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 6-7ani -30kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -7ani -32kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -7ani

 

Dana Stoian
– medaliata cu bronz la “Oyama Cup” Barcelona – 26 nov. 2016 cat. -65kg
– medaliata cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -65kg
– medaliata cu argint la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -65kg
– Campion national, Targu Mures martie 2014, la categoria -65kg
– medaliata cu aur la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. -55kg
– Campion National Sibiu martie 2013 la categoria: -65 kg

 

Teodor Prescură
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. 14-15ani +55kg
– medaliat cu argint la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. juniori -55kg
– medaliat cu bronz la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. 13-14ani -55kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. juniori -55kg
– medaliat cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -14ani -50kg
– medaliat cu bronz la Campionatul National, Sibiu – aprilie 2016, la categoria -50kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 12-13ani +45kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 13-14ani -50kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 13-14ani
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. 12-13ani -50kg
– medaliat cu bronz la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 13-14ani +40kg
– medaliat cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -14ani +40kg
– medaliat cu bronz la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, cat. 12-13ani +45kg

 

David Faghi
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliat cu argint la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata
– medaliat cu argint la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -11ani -30kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -11ani -30kg

 

Raisa Neagu
– medaliata cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata
– medaliata cu aur la “Cupa Stefan cel Mare” – Piatra Neamt – 4 mar.2017 cat. kata
– medaliata cu argint la Competitia de kata – Buzau – 19 nov.2016 cat. kata

 

Iulian Carciog
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -75kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -70kg

 

Filip Apăvăloaie
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -70kg

 

Alexandru Râpeanu
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -12ani -40kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -11ani -35kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -11ani -33kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat.10-11ani
– medaliat cu bronz la “Judgement day 2014” cat. 9-10ani -35kg
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 9-10 ani -35kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. 9-10 ani -30kg
– medaliat cu aur la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 31.05.2014 la cat. -9 ani -30kg
– medaliat cu bronz la “Competitia de knockdown karate” martie 2014, cat. 8ani -28kg – locul 4 la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. 8-9ani -30kg
– medaliat cu aur in iunie 2013, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – “Golden League – cupa King Auto”, la categoria: 25kg
– medaliat cu aur in dec. 2012, la Campionatul de kick boxing pe regulament de k1 – “Golden League”, organizat de W.K.F. Romania, la categoria: -25kg
– medaliat cu aur la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: copii 7 ani
– medaliat cu aur la Cupa “Goshin-Ryu” oct. 2012, la categoria: copii 7 ani

 

Diana Ghiaţă
– medaliata cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. kata

 

Mihai David
– medaliat cu argint la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu argint la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -7ani -25kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -7ani -25kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -7ani -25kg

 

Mihnea Ciobanu
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -80kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. +90kg

 

Alexandru Anghel
– medaliat cu bronz la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -8ani -30kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -8ani -30kg
– medaliat cu argint la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -8ani -30kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -8ani -30kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -8ani -30kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani -25kg
– medaliat cu bronz la Cupa mondiala “All Kyokushin Karate World Cup” – Buzau 2015 cat. 7-8ani -25kg
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. -7ani -23kg
– medaliat cu aur la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. -7ani -25kg
– medaliat cu bronz la “Judgement day 2014” cat. -7ani -25kg
– Medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -7 ani -24kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. -6 ani -23kg
– medaliat cu bronz la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 31.05.2014 la cat. -6 ani -20kg

 

Andrei Sbârcea
– medaliat cu bronz la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. +90kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. +85kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iul. 2012, cat. +85kg
medaliat cu bronz la Campionatul European de Juniori 17.12.2011- Varsovia, Polonia, kumite – categoria + 85 kg
– medaliat cu aur la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: juniori +80kg
– medaliat cu aur la Memorialul Geambazu 2010, la categoria: 15-16 ani +80kg
– locul 2 Cupa Romaniei 2010 la categoria: 15-16 ani

 

Dragoş Muşetescu
– medaliat cu bronz la “8th Mas Oyama Memorial European Cup – Romania” – nov.2016 cat. -80kg
– medaliat cu argint la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. +90kg

 

Ionuţ Solcan
– medaliat cu aur la “FDJ – Youth Challenge” – Ploiesti – mai.2017 cat. -12ani +45kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -12 ani +45kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -12ani -50kg
– medaliat cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -12ani -50kg
– medaliat cu argint la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 10-11ani +40kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 10-11ani -50kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -9ani

 

Demetrius Tănase
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -85kg
– medaliat cu bronz la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -85kg
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -85kg
– Medaliat cu Bronz la Campionatul national Targu Mures martie 2014, la categoria -80kg
– locul 4 la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. -85kg
– locul III in feb. 2013, la Concursul National de Freestyle Kickboxing, la categoria: -80kg
– locul I la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: -80kg
– medaliat cu bronz la Turneul de Arte Martiale U.C.A.M.E. sept. 2012, la categoria: -80kg

 

Tudor Iordache
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -7ani -27kg

 

Matei Florea
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. -8ani -35kg

 

Ştefania Rotariu
– medaliata cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. 13-14ani
– medaliata cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 13-14ani

 

Alexandru Păcuraru
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.4 – 2016 cat. 13-14ani +45kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 12-13ani +45kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat.11-12ani +40kg
– medaliat cu argint la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 11-12ani +40kg
– locul 4 la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -14ani +40kg
– medaliat cu bronz la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, cat. 12-13ani +45kg
– medaliat cu bronz la “Judgement day 2014” cat. 11-12ani +35kg
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 11-12ani -40kg
– locul 4 la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 31.05.2014 la cat. -13 ani -40kg

 

Ştefan Ilie
– medaliat cu aur la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -75kg
– Medaliat cu Bronz la Campionatul National, Targu Mures martie 2016, la categoria -75kg
– Vicecampion national, Targu Mures februarie 2015, la categoria -70kg
– Vicecampion national, Targu Mures martie 2014, la categoria -70kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” iul. 2013, cat. -75kg
– Campion National, Sibiu martie 2013 la categoria: -70kg
– locul II la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: -70kg
– medaliat cu aur la Turneul de Arte Martiale U.C.A.M.E. sept. 2012, la categoria: -70kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” iul. 2012, cat. -75kg
– locul IV la competitia “Judgement Day” – kumite knockdown pe regulament de kyokushin nov. 2011, la categoria: -70kg
– medaliat cu aur la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: -70kg

 

Relu Marinescu
– medaliat cu bronz la “Lupul Dacic” – Ploiesti 2016 cat. -85kg
– Vicecampion national, Targu Mures martie 2016, la categoria -85kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Romaniei pe echipe – OPEN” – Oradea dec.2015

 

Oana Petrescu
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. 12-13ani -55kg
– medaliata cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -14ani -55kg
– Campion national, Sibiu – aprilie 2016, la categoria -55kg
– medaliata cu aur la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 11-12ani +50kg
– medaliata cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 11-12ani +50kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 11-12ani -50kg
– medaliata cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. 10-11ani +40kg
– medaliat cu bronz la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 11-12ani -50kg
– medaliata cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -12ani +50kg
– medaliata cu aur la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, cat. 10-11ani +40kg
– locul 5 la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 11-12 ani, + 40 kg

 

Darius Dragomir
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2016 cat. -10ani -40kg
– medaliat cu aur la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -10ani -40kg
– medaliat cu aur la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 8-9ani +30kg
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -10ani -37kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 9-10ani
– medaliat cu aur la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. -9ani -35kg
– medaliat cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -10ani -35kg

 

Stefan Petrescu
– medaliat cu argint la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -9ani -40kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -9ani -40kg
– medaliat cu aur la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani

 

Adrian Bubilici
– medaliat cu argint la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -12ani -50kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -10ani -45kg

 

David Toma
– medaliat cu bronz la “FDJ YOUTH CHALLENGE” – Pitesti 2016 cat. -14ani -55kg
– medaliat cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 13-14ani -50kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 9-10ani

 

Daniel Sandu
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. -10ani +60kg
– medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. 9-10ani
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. -10ani +40kg
– medaliat cu bronz la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 9-10ani +35kg
– medaliat cu bronz la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -12ani +50kg

 

Vlad Iurian
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu – apr.2017 cat. -10ani -40kg
– medaliat cu argint la “Cupa Kyokushin Karate Friendship” – Ploiesti 2016 cat. 8-9ani +30kg
– medaliat cu aur la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 7-8ani -45kg
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani -40kg
– medaliat cu aur la Cupa mondiala “All Kyokushin Karate World Cup” – Buzau 2015 cat. 7-8ani +35kg
– medaliat cu aur la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 8-9ani -40kg
– medaliat cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -8ani +35kg

 

Victor Apalaghiei
– medaliat cu bronz la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 7-8ani -45kg
– medaliat cu bronz la Cupa mondiala “All Kyokushin Karate World Cup” – Buzau 2015 cat. 7-8ani +35kg
– medaliat cu argint la Cupa “1 Iunie” – Giurgiu 2015 cat. 8-9ani -40kg
– medaliat cu bronz la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 2015 cat. -8ani +35kg
– medaliat cu argint la “Judgement day 2014” cat. -7ani +25kg
– Medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -7 ani +24kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. -7 ani +30kg

 

Alexandra Bolovan
– medaliata cu argint la “Cupa Dunarii” – Giurgiu 2016 cat. 11-12ani -45kg

 


 

Rareş Mistreţu
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani -20kg
– Medaliat cu bronz la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. -7 ani -24kg
– medaliat cu bronz la “Danube Delta Cup” iunie 2014, cat. -6 ani -20kg

 

Alexandru Zamfir
– medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.3 – 10.10.2015 cat. -8ani -30kg

 

Răzvan Roşu
– medaliat cu aur la Cupa mondiala “All Kyokushin Karate World Cup” – Buzau 2015 cat. 17-18ani -75kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” – Tulcea 2015 cat. 16-17ani -70kg
– medaliat cu aur la “Kyokushin Revolution Cup” martie 2015, cat. juniori -80kg
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. juniori -75kg
– locul 6 la Campionatul European de Shinkyokushin – Oradea 15 nov. 2013
– locul 5 la “International Kyokushin Karate Tournament” – Barcelona, 30 nov. 2013
– medaliat cu aur la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. juniori 16-17ani -70kg
Campion European – Schweinfurt, Germania 8.06.2013 la categoria 14-15 ani -65kg
– Campion National, Sibiu martie 2013 la categoria: 15-16ani
– locul II in feb. 2013, la Concursul National de Freestyle Kickboxing, la categoria: 15-16ani
– medaliat cu aur in dec. 2012, la Campionatul de kick boxing pe regulament de k1 – “Golden League”, organizat de W.K.F. Romania, la categoria: -60kg
– medaliat cu aur la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: juniori OPEN
– locul II la “Romanian Mas Oyama Cup 2012” nov. 2012, la categoria: 15-16ani

 

Andrei Ionescu
– Medaliat cu argint la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 13-14 ani -55kg
– medaliat cu argint la Cupa “FDJ Youth Challenge” – Pitesti 31.05.2014 la cat. -14 ani -50kg
– medaliat cu argint la “Competitia de knockdown karate” martie 2014, cat. -14ani +45kg
– medaliat cu argint la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. 12-13ani -50kg
– medaliat cu argint la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: copii 12 ani

 

Adrian Precub
– Vicecampion national, Targu Mures martie 2014, la categoria -60kg
– locul IV la “Romanian Mas Oyama Cup 2012” nov. 2012, la categoria: -70kg
– medaliat cu aur la Turneul de Arte Martiale U.C.A.M.E. sept. 2012, la categoria: -60kg
– medaliat cu bronz la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: -70kg

 

Sebastian Ciuban
– Medaliat cu Bronz la Campionatul national Targu Mures martie 2014, la categoria -70kg
– locul 9 la “International Kyokushin Karate Tournament” – Barcelona, 30 nov. 2013 cat. -70kg
– medaliat cu aur la “Danube Delta Cup” iul. 2013, cat. -65kg
– medaliat cu aur in iunie 2013, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – “Golden League – cupa King Auto”, la categoria: 65kg
– medaliat cu bronz, Sibiu martie 2013 la categoria: -70kg
– locul III in feb. 2013, la Concursul National de Freestyle Kickboxing, la categoria: -70kg
– medaliat cu aur in dec. 2012, la Campionatul de kick boxing pe regulament de k1 – “Golden League”, organizat de W.K.F. Romania, la categoria: -67kg
– medaliat cu aur in mai 2012, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – “King Auto”, organizata de W.K.F. Romania, la categoria: 67kg


 


 

Alexandru Vasiliu
– medaliat cu argint la Cupa “Bucharest Challenge editia I” oct.2013, cat. +85kg
– Campion National, Sibiu martie 2013 la categoria: +90kg
– locul II in feb. 2013, la Concursul National de Freestyle Kickboxing, la categoria: +90kg
– medaliat cu aur la Turneul de Arte Martiale U.C.A.M.E. sept. 2012, la categoria: +90kg
– medaliat cu argint la “Danube Delta Cup” iul. 2012, cat. +85kg
– medaliat cu aur in mai 2012, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – “King Auto”, organizata de W.K.F. Romania, la categoria: 91kg
– locul I la Cupa Kyokushin Karate Spring ?JS? apr. 2012, la categoria: -90kg
– medaliat cu argint in decembrie 2011, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – W.K.F. RO. “Tiger Security”
– locul III la competitia “Judgement Day” – kumite knockdown pe regulament de kyokushin nov. 2011, la categoria: -90kg
– medaliat cu aur la Cupa U.C.A.M.E. oct. 2011, la categoria: +80kg
– medaliat cu aur in iunie 2011, la Gala de kick boxing pe regulament de k1 – “Tai Shin Do”

 

Marius Catargiu
– medaliat cu bronz, Sibiu martie 2013 la categoria: -70kg
– locul I la Cupa “Kyokushin Karate Spirit 2012” nov. 2012, la categoria: -75kg
– locul III la “Romanian Mas Oyama Cup 2012” nov. 2012, la categoria: -80kg
– locul I la Cupa Kyokushin Karate Spring JS apr. 2012, la categoria: -70kg

 

Codrin Vinereanu
– locul 5 la “Bucharest Challenge Cup” ed.2 – 4.10.2014, cat. 15-16 ani, -65 kg

 

Andra Silvaş
– Vicecampion national, Targu Mures martie 2014, la categoria -65kg